Poznaj nową jakość sejfu bez zamka kluczowego

Poznaj nową jakość sejfu bez zamka kluczowego

Zamkami szyfrowymi zajmujemy się od ponad 9 lat, kiedy to wykonaliśmy zlecenie dużego klienta i dokonaliśmy wymiany zamków kluczowych na szyfrowe w ponad 600 obiektach na terenie całej Polski.

Oferujemy na polskim rynku trzy linie zamków szyfrowych: Home, Business i Professional. Nasza oferta jest zoptymalizowana do potrzeb każdego użytkownika. Jej wielką zaletą jest to, że nasze zamki możemy zamontować w każdym sejfie lub szafie z mechanizmem ryglującym. Nie ma więc potrzeby jego wymiany. Najprostsze zamki elektroniczne z powodzenie pracują w małych sejfach domowych, a bardziej skomplikowane w biurach, sklepach, kantorach i bankach. Linia Professional dedykowana jest głównie dla wymagających użytkowników którym zależy na monitorowaniu każdej operacji z otwieraniem sejfu i zarządzaniem kodami poprzez sieć komputerową. System kodów i zarządzania jest tak wszechstronny, że spełnia oczekiwania praktycznie wszystkich klientów i każdej branży.

Obecnie nasze zamki szyfrowe linii Professional są używane przez ponad 700 klientów, u których serwisujemy również pozostałe sejfy i zajmujemy się ich relokacją.

Zachęcamy wszystkich do kontaktu i poznania nowej jakości pracy z sejfami bez zamków kluczowych.

Jarosław Marciniak
Prezes Zarządu

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.